Relationship Manager Divizia pentru Medici

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Banca Transilvania active.

Vezi toate job-urile Relationship Manager Divizia pentru Medici active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Banca Transilvania
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.03.2016

    Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

    Cerinte

    - Studii superioare, in domeniul economic;
    - Studii post-universitare in domeniul finanţelor sau al vanzarilor constituie un avantaj;
    - Experienta de minim 1 an ca reprezentant vanzari / medical in industria medicala sau farmaceutica;
    - Abilitati excelente de comunicare şi negociere;
    - Spirit de echipa, abilitati excelente de vanzare, dinamism, flexibilitate;
    - Experienta anterioara in vanzari IMM si Corporate, in domeniul bancar;
    - Atitudine corecta si prietenoasa fata de client;
    - Permis de conducere, categoria B;
    - Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj;

    Responsabilitati

    - Promovarea imaginii, a produselor si serviciilor oferite de Divizia pentru Medici, catre sectorul medical şi farmaceutic;
    - Satisfacerea nevoilor clientelei medicale in conditii de profitabilitate pentru banca;
    - Achizitia de noi clienţi din sectorul medical si farmaceutic;
    - Promovarea imaginii bancii si implicarea in actiuni specifice care sa aduca beneficii Diviziei pentru Medici, implicit bancii;
    - Reprezinta forta de vanzari a segmentului de clienti Divizia pentru Medici;- Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top;
    - Pachet atractiv de beneficii;
    - Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara;
    - Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
    - Oportunitati de dezvoltare a carierei.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (358)