Junior Sales

Angajator: Vauban becomes Inetum
Domeniu:
  • Relatii Publice
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.11.2020

    Inetum is an agile IT services company that provides digital services and solutions and a global group that helps companies and institutions to get the most out of digital flow.

    Vauban, the Romanian division of Inetum, is an important player in the IT services and solutions market in our country, with over 13 years of activity. Vauban has over 450 employees who provide, from the service centers in Bucharest, Pitesti and Constanta, IT consulting services, infrastructure and software development services, digital services, solutions for Smart City.

    Cerinte

    Persuasivitate si o atitudine orientata catre client

    Spirit tenace si o atitudine pozitiva care sa te insoteasca pretutindeni

    Atitudine deschisa si usurinta in comunicare

    Auto-motivatie si spirit de echipa

    Usurinta in utilizarea calculatorului si realizarea mai multor activitati in acelasi timp .

    Educatie:

    Universitate absolvita

    Limbi straine cunoscute : Engleza-Avansat Franceza-mediu-avansat

    Responsabilitati

    Efectuarea/preluarea apelurilor telefonice si gestionarea conform procedurilor de lucru

    Contribuirea la indeplinirea obiectivelor specifice pe proiect

    Atitudine proactiva in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora

    Va exista sustinere in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Sansa de a te alatura unei echipe formata din oameni tineri, dinamici si independenti, alaturi de care sa lucrezi

    Ocazia sa te dezvolti din punct de vedere profesional alaturi de noi, deoarece oferim oportunitati de promovare

    Oportunitatea de a lucra pentru o companie de top din domeniul bancar

    Salariu fix si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale si de echipa

    Training-uri de specialitate in domeniul IT care sa te ajute sa te dezvolti