Junior Sales Specialist

Angajator: REO Medical
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Compania REO Medical a fost înființată în 2014 cu gândul de a redefini domeniul recuperării medicale și a aborda diferit acest domeniu, atât din prisma echipamentelor oferite, cât și a colaborării cu clienții și a formării echipei de profesioniști. Echipa REO Medical și portofoliul de produse de ultimă generație a permis conturarea unei comunități în rândul clienților având astfel șansa de a crește zi de zi, de a educa și a redefini domeniul recuperării medicale.

    Cerinte

    • Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală.
    • Atenție la detalii și abilități organizatorice.
    • Cunoștințe de utilizare Microsoft Office Suite, Canva constituie un avantaj.
    • Uzanța de a lucra multitasking și de a prioritiza sarcinile într-un mediu cu ritm rapid.
    • Atitudine orientată pe rezolvarea problemelor și capacitate de a lucra independent.
    • Abilități excelente de comunicare verbală și scris
    • Cunoștințe de limbă Engleză, orice altă limbă străină constituie un avantaj.
    • Permis de conducere.

    Responsabilitati

    • Vei asista echipa de vânzări în activitățile de zi cu zi, inclusiv gestionarea întrebărilor, pregătirea ofertelor și plasarea comenzilor de vânzare.
    • Vei păstra înregistrări exacte și actualizate ale clienților în sistemul nostru CRM.
    • Vei oferi suport clienților noștri și vei rezolva orice nelămurire în timp util.
    • Vei colabora cu echipele interne pentru a te asigura că toate solicitările clienților noștri sunt procesate conform așteptărilor acestora.
    • Vei asigura asistența la organizarea de evenimente de vânzări și expoziții comerciale, inclusiv logistică, amenajarea standului și interacțiunea cu participanții.

    În calitate de Junior Sales Specialist, vei juca un rol important în furnizarea de servicii excepționale pentru clienți, vei avea oportunitatea de a colabora cu o echipă dinamică, de a contribui la succesul eforturilor echipei de vânzări și de a-ți dezvolta abilitățile în vânzări.

    Salariu

    4000 RON

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (97)