Project Manager Energetica

Angajator: Electromontaj
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.05.2024
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Buna,

    Bine ai venit pe pagina noastra.

    Colegii nostri din Electromontaj au nevoie de forte noi pentru portofoliul de proiecte in continua crestere si cauta colegi cu urmatoarele abilitati:

    • Absolvent studii superioare: Energetica/ Electrica/ Electrotehnica;
    • Experienta in project management;
    • Minim 2 ani de experienta profesionala in pozitii similare;
    • Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
    • Disponibilitate pentru deplasari in tara;
    • Bune abilitati de comunicare;
    • Rezistenta la stres, adaptabilitate;
    • Abilitati de negociere in contractarea serviciilor si materialelor locale pentru desfasurarea activitatii proiectului
    • Experienta in domeniul proiectelor de infrastructura
    • Certificarile PMI PMP, PRINCE2 sau CAPM constituie un avantaj.

    Descrierea jobului

    Ne-ar placea sa fii o persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii, astfel incat sa ne bazam pe tine pentru:

    • Livrarea la timp a proiectelor, in sfera de aplicare;
    • Alocarea resurselor adecvate necesare proiectului;
    • Monitorizarea planului proiectului pentru a identifica oportunitatile de imbunatatire a acestuia;
    • Mentinerea relatiei cu clientii;
    • Monitorizarea lunara a performantei financiare si revizuirea estimarilor in comparatie cu cerintele bugetare ale proiectului /progresul in procente, cost, venituri, facturare, nefacturat etc;
    • Oferirea asistentei in problemele contractuale ale proiectului;
    • Organizarea intalnirilor cu partile implicate in proiect.
    • Asigurarea si respectarea regulilor de siguranta ocupationala la locul de munca.

    Daca te decizi sa aplici, ar trebui sa stii ca la noi, OAMENII sunt bunul cel mai de pret, INTEGRITATEA este piatra de temelie pentru toate celalalte valori cu care actionam EFICIENT si cautam sa crestem pentru a EXCELA in tot ceea ce facem, astfel incat ceea ce lasam in urma sa imbunatateasca CALITATEA VIETII UMANE.

    Ne dezvoltam in ritm rapid, si, daca esti in cautarea unui loc de munca in care sa poti sa iti dezvolti cariera, atunci acesta este locul potrivit pentru tine.

    Ne bucuram sa te anuntam ca, pe langa alte beneficii, avem un program de lucru flexibil si ne incepem weekend-ul mai rapid, cu program scurt in ziua de Vineri.

    Daca ai ajuns aici, fa pasul final si aplica! Trimite CV-ul pe cariere@em.ro si una dintre colegele noastre faine din echipa de Recrutare te va contacta.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (160)