Inginer Proiectare Constructii Civile

Angajator: Electromontaj
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.05.2024
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Buna,

    Bine ai venit pe pagina noastra.

    Colegii nostri din Electromontaj au nevoie de forte noi pentru portofoliul de proiecte in continua crestere si cauta colegi cu urmatoarele abilitati:

    • Studii superioare finalizate (Facultatea de Constructii Civile)
    • Limba engleza la nivel conversational
    • Cunostinte de utilizare pachet MS Office
    • Cunostinte de utilizare Autocad 2D/3D
    • Cunostinte de utilizare Etabs sau SAP2000
    • Atentie sporita la detalii si gandire analitica
    • Cunoasterea/interpretarea normativelor de proiectare

    Descrierea jobului

    Ne-ar placea sa fii o persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii, astfel incat sa ne bazam pe tine pentru:

    • Intocmirea documentatiilor pentru proiecte tehnice si detalii de executie
    • Analiza si urmarirea contractelor, caietelor de sarcini si proiectelor tehnice
    • Proiectarea fundatiilor si structurilor metalice

    Ce oferim?

    • Contract pe perioada nedeterminata
    • Asigurare de sanatate privata
    • Bonus pentru concediul de odihna
    • Bonusuri in functie de rezultate
    • Prima de Craciun pentru copiii angajatilor
    • Prima lunara electricitate
    • Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in munca

    De ce sa vii la noi?

    Pentru ca aici parte de tot respectul cuvenit, intr-un mediu de lucru dinamic, cu un program flexibil (vineri este program scurt) si ai posibilitatea sa cresti profesional.

    Suntem o echipa diversa, cu oameni faini, o echipa in care nu exista Ieu" ci Inoi", si odata ajuns la noi, esti parte din familia noastra.

    Daca ai citit tot anuntul si ai ajuns pana aici, acum fa pasul final si aplica!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (113)