Angajăm Șef de schimb

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 06.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group România recrutează Șef de Schimb pentru partenerul său, companie consacrată pe piața internațională de peste 70 de ani, lider mondial în producția sistemelor de acționare electrică și electronica pentru industria medical, industria electrocasnică și aplicații industriale de vârf.

    Candidatul ideal:

    Experiență minim 2 ani pe un post similar (șef de schimb), de preferință în domeiul automotive sau industria electrocasnică;
    Studii medii sau superioare tehnice;
    Cunoștințe de electrotehnică (rezistenta materialelor);
    Interpretare desen tehnic;
    Coordonare unei echipe formate din 30-40 persoane;
    Cunostinte 5S.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Coordonează activitatea de producție pe schimbul de productie;
    Coordonează personalul din subordine pentru desfășurarea activității de producție;
    Supervizează activitatea angajaților, astfel încât aceștia să își îndeplinească atribuțiile specifice postului;
    Gestionează datele și întocmește rapoarte/grafice, privind realizările zilnice, conform cerințelor si procedurilor interne referitoare la activitatea de productie;
    Implicarea activă în formarea personalului și verificarea acestuia.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu atractiv;
    Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    Diferite bonusuri și sporuri;
    Asigurare medicală;
    Decontarea transportului.

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Vezi job-uri similare (5)