Jurist

Angajator: Serviciul de Informatii Externe
Domeniu:
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2024

    Serviciul  de  Informații  Externe  (SIE)  este  instituția  de  stat  specializată  în  domeniul informațiilor externe privind siguranța națională, apărarea României şi a intereselor sale.

    Cerinte

    Căutăm licențiați în drept cu următoarele calități:
    • cunoștințe solide în domeniu și raționamente juridice eficiente;
    • atitudine proactivă, capacitate de adaptare la schimbări și o bună gestionare a situațiilor urgente/neprevăzute;
    • atenție la detalii și orientare spre calitate și rezultate;
    • capacitate de sinteză și analiză;
    • abilități de organizare și prioritizare a sarcinilor;
    • aptitudini de comunicare și negociere.

    Responsabilitati

    Dacă îți dorești să evoluezi într-un mediu competitiv, cu priorități în continuă mișcare, în problematici multiple, îți poți depune candidatura.
    Garantăm o activitate diversificată și lipsită de monotonie.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)