Coordonator proiecte si strângere de fonduri

Angajator: HR Intra Interim
Domeniu:
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Prin procesul nostru de recrutare, asigurăm o tranziție lină atât pentru angajatori, cât și pentru angajați, deoarece facilităm canale de recrutare si mobilitate a forței de muncă pe diverse segmente: România-România, România-UE, UE-România sau Asia-România. Încurajăm recrutarea de personal calificat pentru diverși utilizatori care optează pentru muncă temporară.

    Angajații detașați beneficiază de tot sprijinul necesar pe perioada în care sunt angajați.

    Cerinte

    Asociația Caradja Cantacuzino, ONG creat pentru prezervarea patrimoniului cultural și pentru sprijinirea persoanelor aflate în dificultate, își mărește echipa cu un post cu multă autonomie, creativitate și impact: Coordonator proiecte și fundraising.

    Cum arată Candidatul Ideal:
    - Experiență de minim 1 an pe o poziție de fundraising sau manager proiecte în sectorul non-guvernamental
    - Excelente abilități de comunicare verbală și în scris
    - O buna capacitate de organizare si management al timpului, care sa permită respectarea termenelor limită în derularea activităților prevăzute în proiecte
    - Bune abilități de prezentare și capacitate de persuasiune
    - Abilitatea de a găsi soluții inovative și creative pentru utilizarea resurselor

    Responsabilitati

    - Identificarea de oportunități de dezvoltare și atragere de fonduri atât din domeniul corporate și instituții publice, cât și de la donatori individuali
    - Căutare permanentă de potențiali sponsori din sectorul corporate
    - Participarea la diverse activități / evenimente ce au ca obiectiv stabilitatea parteneriatelor pentru atragerea de fonduri
    - Dezvoltarea conceptelor de evenimente de strângere de fonduri și organizarea de campanii care au drept scop colectarea de donații
    - Comunicarea acțiunilor și rezultatelor organizației în mediul online și offline (prezentări, website, social media, rapoarte de activitate)
    - Reprezentarea organizației în relație cu companiile în campaniile de fundraising

    - Regim hibrid, 2 zile / săptămână la biroul din Voluntari, str. Cloșca Nr.12
    - Program de lucru flexibil, intr-un total de 32 - 40 ore / săptămână
    - Salariul lunar: 4500 lei net

    Salariu

    4500 RON

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Program de lucru flexibil
    • Laptop
    • Telefon mobil

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (37)