Sef depozit - industria alimentară

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Caracal
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 30.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    Cel puțin 3 ani experiență în domeniul logisticii/depozitării în industria alimentară, într-un rol managerial.
    Bună capacitate de organizare și prioritizare;
    Competențe dezvoltate de comunicare, coordonare și colaborare;

    Responsabilitati

    Șeful de Depozit previzionează, planifică, organizează, coordonează și controlează activitatea depozitului din Caracal:

    planifică, coordonează și evaluează activitatea personalului din depozit;
    supraveghează și asigură respectarea standardelor specifice activității de depozitare a alimentelor și a normelor de siguranță la locul de muncă;
    analizează activitatea din depozit, identifică oportunitățile de optimizare și implementează schimbări pentru a crește performanța echipei;
    raportează către echipa de management și colaborează cu toate echipele din cadrul companiei pentru asigurarea îndeplinirii obiectivelor.

    Alte informatii

    Tichete de masă, abonament medical, decont de transport;
    Mediu de lucru dinamic, cu posibilitatea de avansare în timp.
    Pachet de relocare asigurat.

    Salariu

    6000 - 9000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prima pentru relocare
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Indemnizatie telemunca / decontare utilitati
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (600)