Vânzătoare magazin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Grup Cris-Tim active.

Vezi toate job-urile Vânzătoare magazin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2024

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    O persoana pozitiva si optimista cu
    Foarte bune abilitati de comunicare
    Orientare catre rezultate
    Customer care
    Initiativa
    Empatie, atitudine pozitiva si o conduita corecta, civilizata fata de toate persoanele cu care intra in contact

    Ce trebuie sa ai?
    Experienta in domeniu minim 1 an
    Cursurile de calificare reprezinta un avantaj
    Cunostinte P.C. constituie un avantaj
    Spirit de echipa, implicare, rigurozitate
    Studii minim medii reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    Receptia produselor primite;
    Aranjarea rafturilor si verificarea periodica a marfii expuse;
    Intampinarea si servirea clientilor;
    Incasarea contravalorii bunurilor;
    Participarea la inventarele periodice;I
    Intocmirea corecta si transmiterea la timp a comenzilor, privind aprovizionarea magazinului;
    Mentinerea magazinului curat si ordonat;

    Alte informatii

    Descrierea companiei
    Pe langa numele atat de cunoscut si eticheta curata cu care ne mandrim, suntem si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile și industriale. Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

    Salariu

    3300 - 3500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (102)