Masterdata Specialist

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Actualizat la: 30.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    • Setarea in sistem a tuturor campaniilor naționale/locale si on-line stabilite de catre Key Account Expert;
    • Calcularea discount-ului setat pe ponderi in campaniile derulate;
    • Intocmirea si verificarea rapoartelor de campanii;
    • Importarea ofertelor de la furnizorii;
    • Executarea modificarilor si intrarilor de noi produse din Portofoliu in Nomenclator;
    • Organizarea Nomenclatorului la nivel de categorie/grupa/subgrupa astfel incat sa asigure derularea optima a procesului de achizitii/vanzare/analiza;
    • Realizarea rapoartele de vanzari aferente campaniilor stabilite de furnizori/targetului realizat, in vederea recuperării discount-urilor cuvenite;
    • Oferirea de suport echipei de vânzări in utilizarea sistemului de campanii.

    Responsabilitati

    • Studii superioare;
    • Minimum 1 an experiență in gestionare baza de date;
    • Cunoștințe de limbă engleză - nivel incepator;
    • Cunoștințe MS Office: Excel – nivel mediu;
    • Gândire analitica, atenție la detalii, capacitate de a lucra cu termene limita;
    • Capacitate de analiza si sinteza, gândire analitica;
    • Atitudine proactivă, spirit de echipa, flexibilitate.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament Bookster
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Balotesti,

    BUCURESTI, Balotesti,