Consultant Vanzari Kiehl's Mega Mall

Angajator: L'Oreal Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    At L'Oréal, we have made cosmetics the focus of all our energy and know-how for more than a century. We are fully committed to putting all our expertise and research resources to work for the well-being of men and women, in all their diversity, around the world. At L'Oréal we empower people who are ready to take bets, think out of the box, defend their convictions, be resilient and leave their own mark. They are offered numerous opportunities, fast track careers and early responsibilities. L'Oréal has ambitious goals and is striving for excellence. This permanent learning experience helps you stretch your potential.

    Cerinte

    Ne dorim un coleg/ă:

    - deschis/ă oricand să îi ajute pe ceilalti, cu zambetul pe buze
    - de mediul de lucru cu clienții si deschis/ă sa transforme orice provocare intr-o oportunitate
    - dornic/ă să invețe la orice pas și să descopere cum îi poate ajuta pe ceilalți
    - care să își dorească să lucreze într-o echipă dinamică, să ințeleagă ce inseamnă activitatea în echipă și să se implice în toate situațiile

    Experiența anterioară în poziții similare reprezintă un plus.

    Responsabilitati

    Ca si Beauty Adviser vei:
    • întampina clientii și vei identifica nevoile acestor astfel încat să recomanzi produsele potrivite
    • vei face consultatii pentru a identifica și pentru a putea propune solutii personalizate, adaptate nevoilor ,clienților
    • te vei asigura că toti clienții nostrii primesc cel mai inalt nivel de servicii
    • vei crea și vei dezvolta relatii pe termen lung cu clienții
    • vei fi responsabil/ă pentru îndeplinirea obiectivelor lunare proprii/ de magazine calitative și cantitative;
    • vei participa activ în aranjarea elementelor vizuale și produselor comerciale astfel încat sa fie actuale și aranjate pentru atragerea clienților, în procesarea retururilor si în managementul stocului de produse, în asigurarea balantei corecte a registrului de casă de marcat și al incasărilor

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (77)