Inginer Ofertare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolve today active.

Vezi toate job-urile Inginer Ofertare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Evolve today
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.04.2024

    At Evolve today we offer complex Human Resources services, from business consulting to headhunting and recruitment. We have extensive experience in finding talented professionals, for a variety of industries, especially in the IT sector.
    We started with a dream: to create a Human Resources company with a strong, unique profile on the market, deeply shaped by our core values: commitment to performance, professionalism, a balanced approach and deep satisfaction for our clients.
    From that moment, we nurtured special relationships and we continuously evolved, being flexible, but staying true to our values. We aim higher and higher and we invite you to EVOLVE with us!

    Cerinte

    Pentru partenerul nostru, o companie italiana cu traditie ce produce si comercializeaza echipamente si solutii integrate pentru masurarea consumului de apa si energie termica, căutăm un Inginer Ofertare care sa se alăture echipei din București.

    Compania se remarca prin peste 30 de ani de experiență in proiectarea, producția și distribuția unei game variate de echipamente si soluții pentru contorizarea apei si caldurii, fiind un brand recunoscut la nivel european pentru calitatea produselor sale si inovarea continua.

    Activitatea se desfasoara de la sediul partenerului nostru situat în Sectorul 5, in apropiere de MAM Bricolaj.

    Cerințe:

    Studii superioare tehnice finalizate in domeniul Instalatiilor, Energetic, sau alte domenii conexe;
    Experiența de cel puțin 1 + an in domeniul ofertarii tehnice;
    Cunostinte foarte bune Microsoft Office;
    Bune abilități de relaționare si comunicare;
    Excelente abilitati de planificare, organizare si atenție la detalii;
    Limba engleza nivel mediu.

    Responsabilitati

    Întocmirea ofertelor tehnice si financiare si trimiterea acestora la clienți;
    Urmarirea livrării comenzilor si comunicarea cu clienții pentru soluționarea diferitelor aspectelor legate de onorarea comenzii;
    Menținerea relațiilor cu clienții existenți și oferirea de informații suplimentare cu privire la produsele si soluțiile din portofoliu;
    Întocmirea documentației necesare pentru participarea la licitații;
    Întocmirea de caiete de sarcini si propunerea de soluții in concordanță;
    Ocazional, efectuare de vizite la sediul clientilor pentru a prezenta noile produse si soluții

    Alte informatii

    Beneficii:

    Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
    Lucrul într-un mediu stabil.
    Tichete de masa
    Integrare reală și vizibilă, cu toate produsele proiectate și realizate în fabricile partenerului nostru.

    Beneficii

    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (99)