Manager Agentie - Constanta

Angajator: Sameday Courier
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 27.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    We entered the deliveries field in 2007, and now we are one of the main players on the Romanian market. By massively investing in technology, we have become one of the most trusted companies with the highest accelerated growth.

    Our entrepreneurial view and culture are strongly tied to innovation, to the desire to evolve and develop. That is why we provide our young, determined team a pleasant and dynamic work environment, as well as all the required support so that each of us and all together can enjoy a harmonious growth and become better every day.

    Cerinte

    Experienta minimum 3 ani in urmatoarele domenii: Logistica / Curierat / Distributie
    Buna cunoastere a orasului Constanta si a imprejurimilor (din punct de vedere geografic)
    Abilitati de comunicare si organizare
    Pachet office (nivel avansat)
    Rezistenta si adaptabilitate in cadrul unui mediu de lucru unde apar des schimbari si proiecte noi
    Orientat catre obiective de lucru pe termen mediu-lung
    Experienta de lucru in depozite
    Motivat si Energic

    Responsabilitati

    Raspunde de intreg fluxul operational din depozit
    Coordoneaza echipa de curieri / manipulanti marfa/ coordonatori
    Raspunde de OTD-ul depozitului (livrarile la timp)
    Pastreaza relatia cu clientii locali si echipele din sediu
    Elaboreaza diverse rapoarte operationale privind activitatea depozitului
    Sesizeaza neconformitati in functie de context
    Propune imbunatatiri privind mediul de lucru si activitatile de zi cu zi

    Alte informatii

    Un pachet salarial motivant & beneficii flexibile;
    Traininguri de specialitate & acces gratiuit in platforme de learning;
    Abonament pentru servicii medicale;
    Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
    Mediu de lucru placut intr-o companie în continua expansiune.

    Locatie: Bd. Aurel Vlaicu, Nr. 125

    Program: L-V ( hybrid)

    Aplica fara CV
    Constanta, Tulcea,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Vezi job-uri similare (5)