Angajam Montator Ascensoare - Bucuresti

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - studii medii profil tehnic/mecanic/electric;
    - avantaj: experienta in zona mecanica/electrica pe santiere;
    - disponibilitatea pentru delegatii;
    - capabil de efort fizic;

    Responsabilitati

    - participa la montarea lifturilor in cladirile nou construite;
    - veti face parte din echipele de modernizari a echipamentelor;
    - posibile deplasari in tara.

    ACTIVITATE:
    - te vei ocupa de montajul ascensoarelor, de punerea in functiune si pentru ca noi lucram frumos, lasam curat dupa noi.

    Alte informatii

    Oferim:
    - salariul negociabil in functie de experienta profesionala;
    - bonuri de masa 30RON/zi;
    - prime de sarbatori;
    - training de specialitate;
    - abonament medical privat;
    - decontare transport.

    Detalii: 0720.900.708

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ploiesti, Targoviste,

    Vezi job-uri similare (42)