Arhitect pentru picktwo interior design studio

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui Designer/ Arhitect de interior HORECA cu experienta de minim 3 ani in proiectare arhitectura/ design si cunostinte avansate 3DSMAX si Autocad.

    Qualifications

    - absolvent al Facultatii de Arhitectura;
    - experienta in lucrul cu 3DSMAX si Autocad;
    - experienta anterioara de minim 3 ani in proiectare/arhitectura/design;
    - experienta anterioara in design horeca prezinta un avantaj;
    - limba engleza - nivel avansat

    Responsabilitati

    Responsibilities

    - derularea proiectelor din cadrul departamentului;
    - pregatirea conceptului de proiect de design interior si prezentarea acestuia catre client;
    - prezinta desenele tehnice catre executanti;
    - deruleaza mai multe proiecte in paralel;
    - se va implica in proiecte de design interior in industriile horeca/ office/ retail/ medical;
    - realizeaza vizite pe santier si pentru relevarea spatiilor;
    - elaboreaza prezentari si simulari 3D, proiecte tehnice si detaliere de mobilier;
    - lucreaza foarte bine atat individual, cat si in cehipa;
    - respecta deadline-urile agreate.

    Vezi job-uri similare (50)