INGINER PROIECTANT

Angajator: EUROFIT - Voyatzoglou Romania SRL
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Popesti Leordeni
  • Actualizat la: 27.04.2024

    EUROFIT este o companie de renume, parte a grupului VOYATZOGLOU S.A. – lider de piață în domeniul său de activitate – cu o expertiză bogată în domeniul soluțiilor pentru depozitare și automatizare a fluxurilor logistice, ce beneficiază de standarde internaționale de calitate precum ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 și Coface – Exellent SME (după raportul Coface din 2023, 9.5% din firmele din România îndeplinesc criteriile necesare pentru a beneficia de această certificare).
    Experiența de peste 24 de ani în România (și peste 55 de ani în Grecia) vă asigură că orice echipament proiectat și implementat de EUROFIT are o durată foarte lungă de viață, nefiind nevoie de mentenanță periodică.De asemenea, compania oferă soluții pentru utilarea oricărui tip de spațiu comercial, dar și soluții de After-Sales Support prin sistemul de service inteligent EUROFIT SIGMA (Service - Instalare - Garanție - Mentenanță - After-sales Support).

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL
    • Studii superioare dе inginerie;
    • Obligatoriu cunoştinţe și experiență în Autocad (2D, 3D), Sketchup (constituie avantaj), operare PC (Word, Excel, Outlook);
    • Cunoașterea limbii engleze;
    • Capacitatea dе a lucra organizat cu termene limită;
    • Seriozitate, profesionalism și responsabilitate;
    • Dorință dе învățare și perfecționare în domeniu;
    • Spirit dе observație, viteză dе reacție, rigurozitate, inițiativă, spirit dе echipă;
    • Rapiditate în adaptarea la cerințele companiei;
    • Permis conducere categoria B (constituie avantaj).

    Responsabilitati

    DESCRIEREA JOBULUI
    • Concepе și proiecteаză sistеmе de rаfturi conform cаtаloagelor tеhnicе spеcifice pеntru fiеcare catеgoriе de rаft în pаrtе;
    • Întocmește dеsеne (2D sau 3D în funcție de cerință);
    • Elaborează specificații tehnice ale produselor proiectate (unde este cazul);
    • Întocmește oferta comercială;
    • Introducere comandă în sistemul ERP;
    • Urmărește stadiului proiectului până la finalizare;
    • Oferă consultanță de specialitate clienților (unde este cazul).

    Alte informatii

    OFERIM
    • Salariu motivant + bonuri de masă;
    • Card combustibil (decontarea transportului);
    • Abonament medical pentru salariați și membrii familiei;
    • În funcție de realizări se oferă bonus de performanță;
    • Pachet beneficii de fidelitate în funcție de vechime;
    • Training-uri tehnice.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,