Inginer Specialist contracte Proiectare MT-JT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Inginer Specialist contracte Proiectare MT-JT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.04.2024

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Absolvent de studii superioare in electroenergie sau similar;

    Experienta in domeniul instalatiilor electrice sau similar (constituie avantaj);

    Operare PC in Microsoft Office , SAP (constituie avantaj);

    Capacitate de analiza si sinteza;

    Atentie distributiva;

    Capacitate de comunicare si relationare.

    Responsabilitati

    Intocmeste comanda de proiectare (comenzi in SAP in care adauga niste norme) - va contacta firmele cu care colab sau care primesc incredintare catre beneficiar;

    Verifica daca datele de intrare sunt corecte si complete, in caz contrar, solicita completarile si corectiile necesare ;

    Redacteaza contracte de proiectare;

    Asigura secretariatul Comisiei Tehnice de Avizare prin programarea sedintelor de avizare si emite Avizele Comisiei Tehnice de Avizare;
    Asigura suportul pentru referentii care raspund la reclamatii;

    Introduce in sistemele informatice (SAP) solicitarile pentru plata taxelor pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor si solicita plata acestora;

    Colaboreaza cu prestatorii de servicii topografice in vederea realizarii documentatiilor necesare pentru avizare/autorizare si contribuie la trasarea in teren a lucrarilor;

    Participa, daca este cazul, la obtinerea avizelor necesare pentru obtinerea autorizatiei de construire;

    Respecta conditiile impuse prin datele de intrare, prin avizele si acordurile primite, respecta prevederile prescriptiilor, metodologiilor, normelor si standardelor in vigoare.

    Alte informatii

    Bonuri de masa in valoare de 35 lei;

    Prima de Paste si Craciun;

    Prima de vacanta;

    Asigurare medicala;

    Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca.

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (42)