Lucrator Comercial - Aeroport Cluj-Napoca

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    Abilități solide de comunicare și interacțiune cu clienții.
    Experiență minimă în vânzări sau în domeniul comerțului cu amănuntul.
    Orientare puternică către clienți și capacitatea de a răspunde eficient la nevoile lor.
    Capacitatea de a gestiona situațiile dificile și de a rezolva problemele clienților cu profesionalism și amabilitate.
    Amabilitate, promptitudine și atenție la detalii.
    Spirit de echipă și abilitatea de a lucra colaborativ cu colegii.

    Responsabilitati

    Efectuează vânzări la casa și oferă asistență clienților în procesul de cumpărare.
    Promovează și recomandă produsele conform campaniilor active ale magazinului.
    Recepționează marfa și se asigură că produsele sunt în stoc și etichetate corect.
    Participă activ la procesele de inventar și asigură acuratețea stocurilor.
    Respectă standardele stricte de igienă și curățenie în magazin.
    Asigură conformitatea cu standardele privind calitatea produselor și serviciilor oferite clienților.
    Implicare activă în alte activități delegate de superior în vederea asigurării unei bune funcționări a magazinului.

    Oportunitatea de a deveni Antreprenor în cadrul rețelei noastre de magazine.
    Suport continuu pentru a-ți îmbunătăți abilitățile și cariera în vânzări și în domeniul comerțului cu amănuntul.
    Dacă ești un profesionist în vânzări cu o atitudine pozitivă și dornic să crești într-un mediu stimulant, te invităm să aplici pentru acest post.
    Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm despre modul în care poți aduce valoare echipei noastre!

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna

    Alba Iulia, Cluj Napoca, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (16)