Back Office with German

Angajator: Randstad România
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    ✅Limba Germană nivel C1;
    ✅Limba Engleză nivel B1 (pentru înțelegerea training-ului);
    ✅Studii medii;
    ✅Disponibilitate pentru program în ture;
    ✅Disponibilitate pentru a lucra de la sediul din București, Sector 5.

    Responsabilitati

    Activitatea presupune oferirirea de suport în limba germană pe chat, mail și social media pentru clienții unei companii de Gambling.

    Experiența nu este neapărat necesară.

    Alte informatii

    Ce îți putem oferi?
    ➡️Salariu 5300 lei net;
    ➡️Tichete de masă;
    ➡️Bonus de performanță;
    ➡️Training plătit;
    ➡️Asigurare medicală la Regina Maria;
    ➡️Abonament Bookster;
    ➡️Discount la Therme, Lensa si Hard Rock Cafe;
    ➡️Oportunități de avansare după 6 luni de activitate.

    Start Date: 1 Aprilie

    Aplica fara CV
    Remote

    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (240)