Sofer Distributie Marfa - Categoria C

Angajator: Lactalis Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Grupul Lactalis este liderul pieței de produse lactate din România. Ne derulam operațiunile prin intermediul unui numar de 8 companii renumite pe piata românească: Albalact, Covalact, Lactate Harghita, Dorna Lactate, Raraul, Lactalis Romania, Lactalis Logistic și Parmalat, administrate prin intermediul unei structuri de conducere consolidată la nivel național. Avem un portofoliu impresionant de mărci și produse locale și internationale, recunoscute, indragite și intrate în obiceiurile de consum din ultimii 50 de ani ale consumatorilor români. În prezent avem un numar de 2200 de angajați, care lucrează în 5 fabrici moderne locate in Alba, Harghita, Covasna, Suceava si Ilfov, precum și în structurile de colectare de lapte, vânzări, depozitare și distribuție, cu acoperire în întreaga țară .

    Cerinte

    Profil candidat:
    • Experienta minim 6 luni pe un rol similar;
    • Minim studii medii sau școalӑ profesionalӑ auto.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    • Manipularea produsele grupului Lactalis Romania;
    • Sa preia/predea zilnic documentele aferente livrarilor din ziua in curs;
    • Sa asigure pe timpul transportului conditiile necesare pentru continuitatea lantului termic al produselor, respectiv integritatea acestora;
    • Asigura livrarea produselor catre client in cele mai bune conditii;
    • Asigura si sustine activitatea de inchidere de zi a livrarilor.

    Alte informatii

    Program: Luni – Vineri de la 06:00 la 14:00

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    Oradea,