Angajam operatori productie urgent

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Angajam operatori productie pentru o companie din industia automotive.
    Ne dorim persoane muncitoare si disponibile sa inceapa activitatea cat mai repede!

    Responsabilitati

    - Vei respecta cerintele fisei de post in functie de sectorul de activitate stabilit in urma interviului

    Alte informatii

    Oferim:
    - Salariu negociabil in functie de cunostinte si experienta
    - Tichete de masa de 35 de lei/zi
    - Spor de noapte de 25%
    - Ore suplimentare platite dublu
    - Transport asigurat din Brasov si imprejurimi
    - Subventie la cantina: 8 lei/zi

    Programul este in 3 schimburi de luni pana vineri.

    Pentru angajari, ma puteti contacta la numarul de telefon 0720 534 815.
    Locatii: Cristian, Ghimbav

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (16)