Contabil primar - Baneasa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Contabil primar - Baneasa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.04.2024

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui Contabil Primar entuziast si dedicat pentru a se alatura echipei clientului nostru din departamentul financiar. Daca ai experienta pe un rol similar si ai mai lucrat cu programe de contabilitate (preferabil Saga), te incurajam sa aplici!

    Cerinte:
    • Studii medii in domeniul economic;
    • Experienta de lucru in domeniul contabilitatii, preferabil cel putin 1 an;
    • Cunostinte de operare in Microsoft Excel;
    • Experienta anterioara in utilizarea programelor de contabilitate, preferabil Saga;
    • Capacitatea de a analiza si organiza informatiile intr-un mod precis si eficient;
    • Abilitati excelente de comunicare si colaborare in echipa;
    • Orientare catre detalii si capacitatea de a respecta termenele limita.

    Responsabilitati

    • Procesarea eficienta a documentelor de contabilitate primara, inclusiv facturi, chitante si alte documente financiare;
    • Elaborarea rapoartelor financiare periodice si a analizelor necesare pentru managementul financiar;
    • Efectuarea platilor online si gestionarea corecta a fluxului de numerar;
    • Intocmirea si verificarea deconturilor si a altor documente financiare conform procedurilor interne;
    • Crearea si inregistrarea facturilor in sistemul de contabilitate, asigurandu-va ca toate tranzactiile sunt corecte si complete.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (65)