Tehnician mecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RASIROM active.

Vezi toate job-urile Tehnician mecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: RASIROM
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 12.04.2024

    RASIROM is the leading security systems provider in Romania.

    The company is an integrator of cyber and physical security solutions. Our main goal is to secure the national and european critical infrastructures and our national strategic points.

    Cerinte

    Abilitati de comunicare bune;
    Capacitatea de a nu genera conflicte;
    Capacitatea de a-si asuma responsabilitatea propriilor decizii;
    Capacitate de a lucra in echipa;
    Eficienta in activitatea desfasurata;
    Comportament etic;
    Atentie la detalii si rezistenta la lucru in conditii de santier;
    Capacitate de organizare a propriei activitati;
    Atitudine pozitiva in rezolvarea problemelor.

    De preferat:

    Autorizare ANRE IIB;
    Autorizare ARTS;
    Permis categoria B.

    Responsabilitati

    Realizarea tubulaturii si traseelor de cablu aferente sistemelor tehnice;
    Efectuarea lucrarilor de montare a echipamentelor electrice mecanice;
    Efectuarea lucrarilor de cablare si conectarea echipamentelor pe baza unei scheme de conectare;
    Realizarea lucrarilor cu scule de mana;
    Realizarea sertizari de cabluri;
    Realiza montajul echipamentelor de securitate fizica;
    Efectuarea verificarii starii de functionare a echipamentelor;
    Respectarea graficului stabilit de catre managerul de proiect;
    Intocmeste documentele care atesta activitatile efectuate (conform normelor interne);
    Respecta procesul tehnologic specificat de producatorii echipamentelor;
    Program de lucru 8h cu posibilitatea de lucru in tura 12 24 si 12 48 in cadrul aeroportului Henri Coanda Bucuresti.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,