Specialist Parteneriate de Tehnologie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RASIROM active.

Vezi toate job-urile Specialist Parteneriate de Tehnologie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: RASIROM
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.04.2024

    RASIROM is the leading security systems provider in Romania.

    The company is an integrator of cyber and physical security solutions. Our main goal is to secure the national and european critical infrastructures and our national strategic points.

    Cerinte

    Cunostințe solide în ceea ce privește piața tech (IT, Cybersecurity etc.);
    Bună cunoaștere a limbii engleze, în special a termenilor tehnici;
    Foarte bune abilități de comunicare și relaționare verbale și în scris;
    Abilități de negociere și influențare;
    Orientare către client;
    Gândire tehnică, analitică, outside the box;
    Persoană calmă și organizată, capabilă de gestionarea deadline-urilor multiple și a situațiilor critice;
    Flexibilitate și adaptabilitate fata de situatii si solicitari diverse si diferite;
    Team-player;
    Atitudine proactivă și capacitatea de a anticipa posibile probleme și obstacole;
    Atitudine pozitivă în abordarea oricăror situaţii;
    Atenţie la detalii.

    Responsabilitati

    Analizează comunicarea competitorilor și a trendurior industriei, la nivel național, identifică oportunitățile, negociază condițiile de colaborare cu viitorii parteneri și construiește parteneriate strategice pe termen lung;
    Colaborează cu departamentul de Marketing în vederea pregătirii materialelor de promovare și a acțiunilor de co-marketing;
    Încheie parteneriate și/sau contracte, urmărind îndeplinirea obiectivelor, atât prin atragerea de noi parteneri, cât și prin dezvoltarea relațiilor existente
    Participă la întâlniri cu potențialii parteneri.

    Identifică o viziune și un set de activități comune cu partenerul, pentru a asigura un câștig financiar constant și pe termen lung pentru ambii parteneri

    Asigură suport în definirea și identificarea segmentului de clientelă vizat, precum și implementarea strategiei de abordare a acestuia

    Alte informatii

    Provocări profesionale;
    Salarii competitive;
    Pachet variat de beneficii;
    Oportunităţi de dezvoltare a carierei;
    Stabilitate.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (16)