Agent de securitate

Angajator: RASIROM
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    RASIROM is the leading security systems provider in Romania.

    The company is an integrator of cyber and physical security solutions. Our main goal is to secure the national and european critical infrastructures and our national strategic points.

    Cerinte

    Diplomă de bacalaureat sau echivalentă; Se preferă educația sau formarea suplimentară în domeniul securității sau al aplicării legii.

    Experiența anterioară în domeniul securității, al aplicării legii sau într-un domeniu conex;

    Disponibilitatea de a lucra in schimburi si a asigura permanenta obiectivului (ture: 12/24;12/48)

    Competență în utilizarea echipamentelor și tehnologiei de securitate, cum ar fi camerele de supraveghere, sistemele de control al accesului și alarmele.

    Responsabilitati

    ATRIBUTII PRINCIPALE
    •Monitorizeaza sistemele de supraveghere de securitate, alarmele și sistemele de control al accesului pentru a detecta și a răspunde amenințărilor la adresa securității.

    •Efectuați patrule regulate ale spațiilor pentru a asigura siguranța și securitatea clădirilor, terenurilor și bunurilor.

    •Aplica politicile și procedurile de securitate ale companiei, inclusiv măsurile de control al accesului și protocoalele de gestionare a vizitatorilor.

    •Răspunde prompt la incidente de securitate, situații de urgență și alarme, luând măsurile adecvate pentru a atenua riscurile și pentru a asigura siguranța personalului și a bunurilor.

    •Investigheaza încălcările de securitate, furturile și alte incidente, documentând constatările și pregătind rapoartele incidentelor, după cum este necesar.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (5)