Consilier vânzari - Cluj, Buzău, Târgu Mureș

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LENSA active.

Vezi toate job-urile Consilier vânzari - Cluj, Buzău, Târgu Mureș active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Retail - Comert active pe Hipo.ro

Angajator: LENSA
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Cluj Napoca
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 13.03.2024

    Lensa este atât compania cu cea mai rapidă creștere din piața de optică din România, cât și cel mai apreciat magazin de optică din România, iar misiunea noastră este să facem lumea să vadă mai bine, prin produse și servicii de optică de excepție, la îndemâna oricui.
    Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 10 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 80 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.
    Hai să faci parte dintr-o echipă TARE!
    Pentru că nu ne oprim la a atinge obiectivele companiei - ci ne îndreptăm privirea și către obiectivele fiecăruia dintre noi.
    Ne place să vedem cum fiecare coleg în parte evoluează și devine o versiune mai pregătită pentru următorul pas în cariera lui.

    Cerinte

    Apreciem TARE:

    -Atitudinea pozitivă;
    -Dorința de a învăța și a acumula noi cunoștințe în domeniul opticii și în retail;
    -Abilitățile de operare a calculatorului;
    -Experiența într-o poziție similară reprezintă un avantaj, însă suntem gata să te introducem noi în lumea opticii.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile tale în echipa Lensa:

    -Vei ajuta clienții să aleagă produse potrivite nevoilor lor;
    -Vei plasa noi comenzi și te vei ocupa de gestionarea lor;
    -Vei încasa comenzile;
    -Te vei asigura că showroom-ul este organizat;

    Alte informatii

    Ca parte din echipă, vei beneficia de:

    -Salariu fix și tichete de masă;
    -Asigurare medicală privată;
    -Bonusuri lunare prin care îți răsplătim performanța;
    -Oportunitatea de a evolua rapid într-un mediu dinamic;
    -Discount la toate produsele din portofoliul Lensa;
    -Abonament la biblioteca Bookster;
    -Liber de ziua ta și extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut în echipă;
    -Bonus pentru recomandarea fiecărui nou coleg;
    -Contract pe o perioadă nedeterminată.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Zile libere suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa

    Targu Mures,

    Aplica fara CV
    Oradea, Targu Mures, Galati,

    Aplica fara CV
    Arad, Cluj Napoca, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (6)