Sales Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile YAYA FOOD active.

Vezi toate job-urile Sales Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: YAYA FOOD
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.03.2024
    Remote work: Hybrid

    YAYA este un business social din Timișoara, care pregătește mâncare 100% naturală și nutritivă pentru bebeluși și copii, adaptată pentru fiecare etapă de diversificare și ulterior pentru alimentația copilului.

    Cerinte

    - experiență în domeniu, minim 2 ani
    - gândire analitică
    - tehnici de negociere
    - cunoștințe financiare
    - creativitate
    - responsabilitate
    - abilități excelente de comunicare
    - disponibilitate de a călători

    Responsabilitati

    - menținere și extindere bază de date parteneri și colaboratori
    - cunoașterea pieței de baby food și atragerea de parteneri din varii domenii
    - formează și menține legătura cu partenerii și clienții B2B (client management)
    - identifică noi oportunități de colaborare, în diverse medii (târguri, expoziții, școli, grădinițe, festivaluri specifice)
    - stabilește cantitățile și produsele pentru fiecare client și partener în parte, recurența livrării acestora, precum și termenele de plată, împreună cu echipa de conducere

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Craiova, Resita, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Arad, Deva, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (9)