Tinichigiu necalificat

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 29.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Cerințe:

    - Experiența in domeniul tinichigerie auto/ sudor

    - Atenție la detalii respectând procedurile tehnice de lucru conform comenzilor de service

    - Efectuarea controlului final după reparație pentru asigurarea calității lucrării

    - Seriozitate

    - Deschis colaborării in echipă

    - Atenție față de client

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Executa lucrari de reparatii conform standardelor de marca

    - Pregateste suprafetele care urmeaza sa fie reparate

    - Elimina defectele prin metodele specifice tipului de reparatie

    - Raspunde de calitatea lucrarilor si se incadreaza cu executarea lucrarilor in termenul estimat

    - Intretine ordinea si curatenia la postul de lucru

    Alte informatii

    Ce oferim:

    - Salariu atractiv in functie de experienta
    - Prima de 12% de productie +alte prime
    - Tichete de masa de 35 lei pe zi
    - Prime de Pate si de Craciun de 300 ron NET
    - Transport asigurat pe anumite rute

    De abia așteptăm să ne cunoaștem și să lucrăm împreună.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    Brasov,