Consilier Vanzari Mobila

Angajator: Randstad România
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.04.2024

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?
    - Minim un an de experienta in vanzari de magazin (experienta intr-un domeniu similar nu este obligatorie);
    - Orientare catre nevoile clientilor;
    - Atitudine pozitiva, implicare si proactivitate;
    - Dorinta de a lucra in echipa.

    Responsabilitati

    Ce vei face?
    - Consilierea clientilor la nivel de showroom privind varianta optima de mobilier si furnizarea de informatii
    complete asupra produselor si serviciilor;
    - Oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea configurarii mobilierului
    - Participare activa pentru identificarea nevoilor clientilor, precum si gasirea solutiilor de ridicare a nivelului
    de satisfactie a acestora;
    - Realizarea unor rapoarte cu situatia clientilor consiliati;
    - Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;

    Alte informatii

    Ce oferim?
    - Pachet salarial competitiv format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanta - individuale si de echipa;
    - Dezvoltare personala prin cursuri intensive de specialitate;
    - Tichete de masa 40 lei/zi;
    - Posibilitatea de avansare odata cu cresterea companiei care este in ascensiune;
    - Mediu de lucru placut.

    ⏰ Program: Luni-Duminica, in intervalul 10-22:00. Nu vei lucra singur, alternam ture in echipa, astfel incat sa ai un ritm de activitate normal.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Oradea,

    Aplica fara CV
    Oradea, Targu Mures, Galati,

    Vezi job-uri similare (6)