Call Center italiană in Iasi (Hybrid)

Angajator: Randstad România
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 27.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    studii medii;
    competente lingvistice limba Italiana nivel B2-C1 (conversational);
    cunostinte calculator de baza, (Excel, rapiditate tastare);
    disponibilitate pentru activitate in ture repartizate in intervalul 09:00-23:00, Luni - Sambata

    Responsabilitati

    oferire suport telefonic în domeniul financiar-bancar, pe parte de inbound;
    preluare apeluri si solutionare situatii.

    Alte informatii

    contract perioada nedeterminata;
    training intern 4 saptamani;
    tichete de masa si tichete cadou;
    bonus de performanța în funcție de rezultate;
    diverse sporuri;
    asigurare medicala privata;
    program hybrid dupa perioada de training.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (25)