Manager magazin - sector 5

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    Tu adaugi în mix pasiunea și:

    Experiența în comerț și în gestionarea resurselor;
    Timp și entuziasm pentru a te dedica business-ului tău în totalitate;
    Echipa ta - pe care o recrutezi, o angajezi și o motivezi zi de zi să obțină cele mai bune rezultate;
    Plătești doar o garanție egală cu vânzările medii pe patru zile (garanția se restituie la finalul colaborarii);
    în cazul în care sunt respectate toate condițiile

    Responsabilitati

    Vei fi responsabil de:

    Angajarea echipei de vânzare (recrutare, pregătire, contracte, salarii, taxe);
    Întocmirea documentelor de evidență intrări-ieșiri, respectând procedurile Lagardère Travel Retail;
    Comenzi către furnizorii Lagardère Travel Retail;
    Creșterea vanzarilor cu suportul deplin al întregii echipe Lagardère Travel Retail;
    Inventariere;
    Respectarea standardelor și procedurilor Lagardère Travel Retail.

    Alte informatii

    Noi îți punem la dispoziție:

    Spațiul magazinului, cu tot cu mobilier și echipamente;
    Plata cheltuielilor lunare direct la furnizori, precum și lucrări de renovare, reparații și întreținere;
    Training operațional (comenzi, stocuri, management);
    Suport de la sediu, din partea echipelor dedicate: Operațional, Contabilitate, Comercial, etc.
    Comision în funcție de performanța magazinului;
    Posibilități de avansare în cadrul retelei: dupa rezultate, poti prelua conducerea altor magazine.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (56)