Manager Proiect Constructii - La Doi Pasi EXTRA

Employer: METRO Romania
Domain:
  • Retail - Trade
  • Job type: full-time
    Job level: 1 - 5 years of experience
    Location:
  • BUCHAREST
  • Updated at: 27.04.2024
    Remote work: On-site

    Descrierea companiei

    • La METRO Romania, sustinem afacerile independente prin cele 30 de magazine METRO si prin franciza LaDoiPasi. Sustinem afacerile locale prin oferirea de solutii multichannel diversificate si prin dezvoltarea unor relatii puternice si pe termen lung cu comerciantii cu amanuntul si clientii HoReCa.
    • Construim cariere de succes tnca din 1996, iar certificarea noastra de Angajator de Top confirma angajamentul nostru de a tmbunatati constant experienta colegilor nostri prin crearea unui mediu de lucru sigur si stabil, cu oportunitati de dezvoltare profesionala, inclusiv la nivel international.
    • #METROVIBE reflecta atmosfera de lucru prietenoasa si optimista! Suntem mereu cu zambetul pe buze, gata sa trecem tmpreuna prin orice provocare!
    • Suntem 4000 #METROCHAMPIONS si va invitam sa aflati mai multe si sa va alaturati echipei!

    Descrierea locului de munca

    Responsabilitati

    • Initiezi, planifici, monitorizezi si tnchizi proiecte de constructii de nivel mediu
    • Raportezi periodic stadiul proiectelor catre management si clientii interni
    • Monitorizezi procesul de achizitie si evaluezi posibilii furnizori critici
    • Te asiguri ca standardele de calitate sunt tndeplinite conform datelor din specificatiile tehnice
    • Monitorizezi costurile bugetate, precum si costurile suplimentare suportate tn timpul proiectului
    • Te asiguri ca proiectul este livrat respectand: domeniul de aplicare, timpul si bugetele.
    • Tntocmesti proiectele tehnice (tmpreuna cu proiectanti specializati) si verifici cantitatile de lucrari conform specificatiilor tehnice
    • Organizezi licitatiile pe baza specificatiilor tehnice scrise
    • Evaluezi, compari si negociezi ofertele si contractele de executie din punct de vedere tehnico-economic
    • Supraveghezi executarea lucrarilor si conformitatea acestora cu proiectele si materialele contractate
    • Coordonezi lucrarile astfel tncat acestea sa se tncadreze tn termenul, calitatea si bugetul aprobat.

    Calificari

    Profilul tau

    • Absolvent al unei facultati tehnice (constructii sau similare)
    • Experienta anterioara pe o pozitie similara - minim 3 ani
    • Experienta tn managementul proiectelor
    • Cunostinte bune de limba engleza, MS Office, bugetare si raportare
    • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari

    Informatii suplimentare

    Beneficii

    • O echipa profesionista si motivata;
    • Un mediu prietenos si oportunitati de cariera
    • Tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
    • Bonusuri anuale de performanta;
    • Indemnizatie de vacanta;
    • Asigurare medicala

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (63)