Reprezentant medical (Suceava/Iasi/Sibiu)

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Sibiu
  • Suceava
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.04.2024

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    Cautam reprezentanti medicali in zonele: Suceava si Sibiu pentru clientul nostru, lider pe piata de implanturi dentare din Romania.

    Candidatul ideal:

    • Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara in acelasi domeniu sau intr-un domeniu conex (farma, medical);
    • Rezultate demonstrate in vanzari;
    • Absolvent dе studii superioare;
    • Curiozitatea dе a descoperi si dorinta maxima dе invatare;
    • Usurinta in comunicarea si relationarea cu alte persoane;
    • Atitudine proactiva, cu orientare catre rezultate, clienti si identificare dе solutii;
    • Capacitate dе organizare si si gestionare eficienta a timpului;
    • Permis auto Categoria B - job-ul presupune munca de teren.

    Responsabilitati

    • Promoveaza produsele companiei catre medici si cadre medicale din institutiile private sau publice, in zona alocata;
    • Promoveaza oferta de produse, servicii, ofertele speciale catre client;
    • Promoveaza imaginea companiei si participa la activitati specific;
    • Identifica noi oportunitati de business si mentine relatia cu clientii;
    • Realizeaza numarul de vizite stabilit si indeplineste obiectivele propuse;
    • Plaseaza comenzi in aplicatia interna;
    • Emite diverse rapoarte la solicitarea sefului ierarhic superior;
    • Participa constant la sesiuni de training despre produsele din portofoliul companiei si despre tehnici de vanzari.

    Alte informatii

    Se ofera:
    • Salariu fix + bonus trimestrial;
    • Masina de serviciu, telefon mobil;
    • Abonament medical la o retea de clinici private;
    • Abonament Bookster;
    • Participarea periodica la training-uri si programe de dezvoltare personala si profesionala;
    • Suport constant din partea companiei in dezvoltarea competentelor de vanzari.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Cluj Napoca, Sibiu, Timisoara,

    BUCURESTI, Iasi, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (38)