Customer Support Portugheza si Engleza- doar din Bucuresti

Angajator: Randstad România
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Nivel avansat limba PORTUGHEZA;
    Nivel mediu limba ENGLEZA;
    Experienta minimum 4-6 luni in zona de Customer, Call-center, apeluri telefonice;
    Diploma de BACALAUREAT.

    Responsabilitati

    Activitatea presupune oferirea de suport voce si email (out and inbound), solicitărilor cu privire la anularea sau modificarea rezervării (bilete de avion), apelurile sunt impartite 80% limba portugheza si 20% engleza;

    Alte informatii

    Salariul 4200 NET;
    Bonusuri:
    Tichete de masa 15 lei /zi( 300 RON);
    Asigurare medicala (Medicover);
    Decont transport 300 lei/ luna.
    Joining bonus 1500 ron net!

    Program:
    L-V, 10 dimineata - 1 noaptea, doua ture;
    Training platit timp de 6 saptamani;
    Locatia: Bucuresti, sector 4, 2-3 minute de metrou Eroii Revolutiei!

    Salariu

    4200 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3700 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (318)