Account Manager București

Angajator: Randstad România
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    • Sudiile superioare în domeniile arhitectură sau design reprezintă un avantaj;
    • Experiență de minim 3 ani în vânzări;
    • Experiență de minim 6 luni în vânzarea B2B a produselor ceramice-sanitare;
    • Cunoștințe de design interior și întocmirea desenelor de releveu;
    • Specializări în domeniul vânzărilor;

    Responsabilitati

    • Te vei ocupa de vânzаrеа prоduselоr ceramice-sanitare;
    • Vei facilita parteneriatele de business între companie și arhitecți sau designeri și vei identifica noi oportunități de vânzare/colaborare;
    • Vei oferi suport și consultanță clienților business și te vei asigura că oferta companiei este corelată cu nevoile acestora;
    • Vei colabora cu colegii pentru realizarea ofertelor și finalizarea vânzărilor.

    Alte informatii

    Ce îți putem oferi?
    • Salariu avantajos în funcție de experiență;
    • Bonusuri și comision din vânzări;
    • Tichete de masă;
    • Asigurare medicală;
    • Mașină de serviciu;
    • Cursuri și oportunități de dezvoltare.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2700 - 3200 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (122)