Sef Santier / Manager Proiect Constructii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Sef Santier / Manager Proiect Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Suceava
  • Actualizat la: 31.03.2024

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    Cunostinte necesare:

    - Experienta in domeniu - minim 5 ani;
    - Facultatea finalizata in domeniul constructiilor (sau un domeniu asemanator);
    - Cunostinte operare AutoCAD, MS Office;
    - Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/ avansat;
    - Permis de conducere: categoria B;

    Alte abilitati:

    - Capacitate de analiza si rezolvare a problemelor, abilitati de planificare si organizare;
    - Atentie la detalii;
    - Orientare catre rezultate, dar si catre client;
    - Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu solicitant si cu multe termene stranse;

    Responsabilitati

    -Planifica, urmareste si organizeaza activitatea din santier a subantreprenorilor, a muncitorilor, a furnizorilor de materiale si servicii, pe capitolele de lucrari / faze de executie;
    -Urmareste bugetele alocate si se asigura de incadrarea in costurile stabilite;
    -Monitorizeaza progresul activitatilor de constructii din santier in mod regulat, organizeaza intalniri periodice cu toate persoanele implicate/reprezentantii subantreprenorilor si rezolva eventualele probleme aparute in executie;
    -Raspunde de respectarea tehnologiilor de executie, conform reglementarilor in vigoare, cerintelelor beneficiarului si cerintelor interne impuse pentru respectiva lucrare;
    -Sugereaza strategii pentru optimizarea activitatii, propune noi solutii;
    -Pregateste rapoarte de lucru zilnice si raporteaza situatia reala si corecta din santier, conform solicitarii, oferind explicatii relevante si planuri de activitate;
    -Realizeaza planuri de actiune pentru imbunatatirea continua a rezultatelor reale si pentru realizarea noilor tinte;
    -Mentine un mediu de lucru sigur si sanatos prin stabilirea si aplicarea standardelor si procedurilor, respectand reglementarile si codurile legale;

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Falticeni, Gura Humorului, Suceava,

    Aplica fara CV
    Hybrid