Inginer de sistem software / hardware - IT

Angajator: Schurter Electronic Components
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    SCHURTER has been successfuly active in the global electronics industry since 1933. In the agile market environment, Schurter has repeatedly succeeded in mastering challenges and achieving continuous improvements.
    We focus on industrial electronics, medical technology, automotive technology, data and comunication and energy technology.
    Our values are integrity, courage and responsibility.

    Cerinte

    Loialitate, seriozitate, capacitate de comunicare, atitudine pozitiva, flexibilitate
    Limba engleza - nivel mediu - avansat
    Cunoastere SAP - constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Conducerea proiectelor pentru solutii IT&C
    Asigurarea functionalitatii, monitorizarea si dezvoltarea solutiilor IT&C implementate
    Intelegerea strategiilor organizatiei si identificarea solutiilor IT&C disponibile sau adaptabile sistemului software
    Instruirea personalului pentru utilizarea tehnologiilor IT&C implementate
    Sa studieze, sa cunoasca, sa inteleaga si sa analizeze tendintele tehnologice in industria IT
    Sa proiecteze, selecteze, adapteze, configureze, dezvolte, testeze, implementeze, integreze solutiile IT&C

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Laptop
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (11)