Reprezentant dezvoltare comerciala – licitații agricultura

Angajator: ABC Human Capital
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    ABC Human Capital este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.
    Anul 2005 a reprezentat momentul concretizarii unui ideal: fondarea unei agentii de recrutare si executive search ce pune la dispozitia clientilor sai atat consultanta in recrutare si headhunting, precum si intreaga gama de servicii aferente capitalului uman.
    Adaptam cu succes noile tendinte din domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.
    Activitatea noastra se traduce in solutii inteligente bazate pe baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si headhunting.

    Cerinte

    Dornic să învețe și să se dezvolte în domeniul agriculturii, chiar și fără experiență anterioară.
    Capacitatea de a lucra independent și de a-și gestiona eficient timpul.
    Flexibilitate pentru deplasări frecvente în zonele din Sud-Estul României.
    Abilități de comunicare și persuasiune excelente.
    Studii sau cunoștințe în domeniul agribusiness constituie un avantaj.
    Experiență anterioară în vânzări de utilaje sau consumabile agricole este apreciată.
    Abilități de utilizare a suportului informatic pentru gestionarea eficientă a activității.

    Responsabilitati

    Deplasarea constantă în teren către fermieri pentru a promova licitațiile de utilaje agricole și a încuraja participarea la acestea.
    Identificarea și convingerea fermierilor să-și optimizeze echipamentele prin achiziționarea de utilaje agricole de ultimă generație.
    Gestionarea relațiilor cu clienții activi și reactivarea relațiilor cu clienții inactivi în anumite zone.
    Participarea activă la licitații, colaborând cu fermierii pentru a-i încuraja să își vândă bunurile în cadrul acestora.
    Adaptarea rapidă la dinamica industriei agricole și identificarea oportunităților de creștere în piață.

    Perioadă de training de 6 luni pentru a te familiariza cu produsele și serviciile noastre.
    Suport informatic și tehnic pentru a facilita activitatea ta.
    Oportunități de dezvoltare profesională într-o industrie dinamică.
    Mediu de lucru într-o echipă tânără, entuziastă, serioasă și stabilă.
    Program flexibil iar la 1-2 săptămâni se poate lucra de la biroul din Bucuresti.
    Dacă ești o persoană dornică să își construiască o carieră într-un domeniu provocator, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: recrutare[@]abchumancapital.ro

    Beneficii

    • Training-uri
    • Program de lucru flexibil

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    Constanta, Mangalia, Medgidia,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Vezi job-uri similare (4)