Reprezentant vânzări OLT- inputuri agricole

Angajator: ABC Human Capital
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Caracal
  • Dragasani
  • Slatina
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    ABC Human Capital este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.
    Anul 2005 a reprezentat momentul concretizarii unui ideal: fondarea unei agentii de recrutare si executive search ce pune la dispozitia clientilor sai atat consultanta in recrutare si headhunting, precum si intreaga gama de servicii aferente capitalului uman.
    Adaptam cu succes noile tendinte din domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.
    Activitatea noastra se traduce in solutii inteligente bazate pe baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si headhunting.

    Cerinte

    EXPERIENŢĂ: IN VANZARI: 3-5 ANI

    NIVEL DE STUDII: medii/superioare

    Experiență Vânzări Agricole: Experiență anterioară în vânzări agricole este un avantaj.
    Cunoștințe Profunde: Înțelegere solidă a produselor agricole.
    Abilități Excellente: Comunicare și negociere remarcabile.
    Consultanță Tehnică: Abilitatea de a oferi consultanță tehnică.
    Pasiune pentru Agricultură: Apreciere și pasiune pentru sectorul agricol.
    Orientare către Rezultate: Motivat, proactiv, cu atitudine pozitivă.
    Mobilitate: Posesia permisului de conducere și disponibilitate pentru călătorii.
    Relaționare Eficientă: Construirea relațiilor solide cu clienții.

    Cautăm si tineri absolvenți pasionați de agricultură și dornici să învețe, oferindu-le șansa de a se forma și avansa în domeniul agriculturii.

    Descrierea jobului

    Experiența anterioară în agricultură este un avantaj, dar nu este obligatorie.
    Cunoștințe despre inputurile agricole și tehnologiile asociate.
    Abilități excelente de comunicare și negociere.
    Orientare către rezultate și capacitatea de a atinge obiectivele de vânzare stabilite.
    Abilități de gestionare a relațiilor cu clienții și de construire a rețelei de contacte în industria agricolă.
    Permis de conducere categoria B.
    Beneficii:

    Pachet salarial, inclusiv bonusuri în funcție de performanțe.
    Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
    Autonomie în gestionarea portofoliului de clienți.
    Participare la evenimente și expoziții agricole.

    Responsabilitati

    Reprezentantul de vânzări de inputuri agricole este responsabil de promovarea, vânzarea și gestionarea produselor și serviciilor agricole oferite de companie către clienți din sectorul agricol. Elaborarea și implementarea strategiilor de vânzare, menținerea relațiilor cu clienții existenți și atragerea de noi clienți sunt aspecte esențiale ale acestei poziții.

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,

    Aplica fara CV
    Slatina,

    Slatina,