Dispecer cu program de noapte - HUB Sameday Sibiu

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sameday Courier active.

Vezi toate job-urile Dispecer cu program de noapte - HUB Sameday Sibiu active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Sameday Courier
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 11.04.2024

    We entered the deliveries field in 2007, and now we are one of the main players on the Romanian market. By massively investing in technology, we have become one of the most trusted companies with the highest accelerated growth.

    Our entrepreneurial view and culture are strongly tied to innovation, to the desire to evolve and develop. That is why we provide our young, determined team a pleasant and dynamic work environment, as well as all the required support so that each of us and all together can enjoy a harmonious growth and become better every day.

    Cerinte

    Ce ar trebui sa ai?

    Disponibilitate pentru programul de lucru in ture de noapte;
    Masina personala+permis auto(categ. B);
    AbilitatI bune de comunicare si relationare;
    Experienta anterioara pe un post similar - reprezinta un avantaj;
    Cunostinte de limba engleza - reprezinta un avantaj;
    Spirit de echipa;
    Seriozitate si punctualitate;
    Capacitatea de a asimila rapid informatii noi.

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci?

    Organizeaza , conduce si controleaza activitatea de transport intre depozite ;
    Indruma soferii in zonele alocate pentru transport;
    Centralizeaza informatiile privind diverse contexte de lucru (despre transportul marfurilor, directionarea soferilor etc.);
    Raporteaza catre managerul direct;
    Verifica efectuarea curselor si ajuta soferul in timpul efectuarii acestora ;
    Intocmeste rapoarte specifice departamentului transporturi ;
    Sesizeaza neconformitatile;
    Informeaza soferii privind schimbarile aparute in saptamana de lucru;
    Opеreаzа dаtе in Microsoft Excel cat si in sistеmul intеrn.

    Alte informatii

    Cu ce vine jobul la pachet?

    Un pachet de beneficii motivant;
    Abonament pentru servicii medicale;
    Decont de carburant;
    Posibilități de dezvoltare cadrul unei echipe tinere și dinamice;
    Mediu de lucru placut intr-o companie in continua expansiune.

    Program de lucru: De luni pana vineri de la ora 21:00 la ora 04:00

    Locatie: Str. Stefan cel Mare Nr. 197A Sibiu.

    Persoanele interesate pot aplica un C.V. sau pot suna la numarul 0727 804 941.

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Medias, Sibiu, Victoria,

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Vezi job-uri similare (6)