Reprezentant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Botosani
  • Ploiesti
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.04.2024

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    - Ești interesat de domeniul vânzărilor sau vrei să-ți construiești o carieră în acest domeniu
    - Ai o energie pozitivă și simți că ai bune abilități de comunicare
    - Vrei să te dezvolți în cadrul unei companii multinaționale de elită
    - Te pasionează tehnologia

    Responsabilitati

    Activitatile in care te vei implica

    - Interacționezi direct cu clienții
    - Promovezi produsele, ofertele și serviciile noastre;
    - Oferi suport în rezolvarea solicitărilor;
    - Contribui alături de colegi la targetul de vânzări al magazinului.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Pachet salarial competitiv (fix & variabil);
    Bonus de performanță lunar, care să reflecte succesul obținut;
    Bonuri de masă;
    Voucher pentru telefon & abonament nelimitat (voce și date);
    Abonament medical la o clinică privata de top & alte beneficii medicale;
    Asigurare de viață;
    Acces la evenimente interne de wellbeing & recognition;
    Participarea la programe de dezvoltare și proiecte provocatoare din zona de sales;
    Discount-uri speciale pentru angajații vodafone;
    Bookster;
    Extra-zile de concediu (pentru senioritate, evenimente speciale, voluntariat).

    Aplica fara CV
    Remote

    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (5)