Tehnician Service Utilaje

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Studii tehnice, medii sau superioare
    Constituie un avantaj experienta pe un post similar si/sau cunoasterea fabricarii ferestrelor si usilor din PVC sau Aluminiu
    Se accepta si candidati la inceput de drum cu studii tehnice care dau dovada de seriozitate si capacitate de invatare rapida a tehnicilor de mentenanta si reparatie a utilajelor din domeniul mentionat
    Abilitati de asamblare, punere in functiune si demontare a echipamentelor specifice domeniului de activitate
    Persoana atenta la detalii, meticuloasa, care da dovada de punctualitate si adaptabilitate
    Engleza nivel mediu, conversational
    Permis de conducere categoria B
    Cazier curat!
    Postul presupune deplasare in tara, 60-70% din timp!

    Responsabilitati

    Operatiuni de punere in functiune, reparare, revizie si intretinere a utilajelor din domeniul tamplariei PVC/Aluminiu
    Efectuarea diagnozei si constatarea defectiunilor utilajelor, implicit a posibilelor cause
    Remedierea defectiunilor utilajelor si asigurarea bunei functionari
    Verificarea utilajelor la livrarea catre clienti si instruirea operatorilor
    Intocmirea documentatiei si raportarilor necesare

    Salariul de baza net negociabil in functie de experienta profesionala a candidatilor
    Bonusuri de performanta
    Prime anuale si de sarbatori
    Orele suplimentare platite
    Tichete de masa
    Concediu de odihna, 21 zile anual
    Contract de munca – perioada nedeterminata
    Asigurare medicala privata
    Transport asigurat (masina de serviciu)
    Program de lucru : Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

    Salariu

    4500 - 7000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (112)