Lăcătuș Mecanic

Angajator: Randstad România
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Pentru una dintre cele mai mari companii producatoare de echipamente de transformare a curentului electric cautam Lăcătuș Mecanic cu experienta pentru fabrica din Sibiu. Daca iti doresti sa te alaturi unei companii in continua crestere, te asteptam sa aplici.

    Ce ne dorim:
    Studii medii - minim 8 clase absolvite - experiență în domeniu tehnic
    Calificare în meseria de lăcătuș mecanic - reprezintă avantaj;
    Minimum 1 an experiență de lucru în activități similare;
    Cunoștințe despre lucru cu ustensile de mecanici: chei, flex, șubler, etc

    Responsabilitati

    - Lucru la mică înălțime
    - Lucru cu ustensile de mecanici: chei, flex, șubler, etc

    Alte informatii

    Pachet de beneficii:

    Salariul motivant în funcție de experiență;
    Tichete de masă la valoarea de 40 de lei/zi lucrată;
    Prima de sarbatori;
    Prima de concediu;
    Abonament medical privat;
    Abonament 7 card;
    Transport decontat / asigurat de companie;
    Suport pentru obținerea de certificări și autorizații.

    Beneficii

    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Alba Iulia, Hunedoara, Sibiu,