ASISTENT MANAGER - SUPORT OPERAȚIONAL ȘI PROIECTE

Angajator: TRF Consult Construcții
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 27.04.2024

    TRF Consult este o companie înființată în 2007, specializată în servicii de proiectare și construcții. Suntem pasionați de inovație și suntem mereu în căutarea tinerilor talentați și plini de viziune.

    Cu birouri în România și Bulgaria, oferim o gamă completă de servicii, Proiectare, Supraveghere, Dirigenție de Șantier, Autorizații de Construire și Autorizații de Securitate la Incendiu. Avem experiența și cunoștințele necesare pentru a implementa proiecte complexe, de la clădiri comerciale si rezidențiale, până la infrastructură industrială.

    La TRF Consult, îți oferim oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-un mediu dinamic și provocator. Ești liber să-ți exprimi ideile și să contribui la proiecte de anvergură. Echipa noastră este formată din profesioniști dedicați, iar colaborarea și învățarea continuă sunt valorile noastre fundamentale.

    Cerinte

    Educație: Se preferă diplomă de licență. Abilități puternice de organizare și multitasking. Bune abilități de comunicare în limba engleză; -> Cunoștințe de spaniolă reprezintă un avantaj. Permis de conducere valabil și disponibilitate pentru călătorii de afaceri ocazionale.

    Cunoștințe software: Proficient în Microsoft Office (Outlook, Excel, Teams, Word, OneDrive). – Experiență în AutoCAD este un avantaj. Înțelegere de bază a conceptelor de gestionare a proiectelor.

    Abilități: Atentie deosebită la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini. Adaptabilitate pentru a gestiona situații neprevăzute într-un mediu rapid. Comunicare eficientă cu echipele prin e-mail, virtual (Teams) și față în față. Stabilirea și ajustarea priorităților după nevoie.

    Responsabilitati

    Suport Proiect:

    Colaborează cu toate entitățile implicate pentru a asigura o comunicare fluentă.
    Oferă suport în planificarea și organizarea proiectului conform indicațiilor echipei de conducere.
    Asistă în coordonarea și monitorizarea cronologiilor proiectului.

    Documentare și Comunicare:

    Comunică cu diverse părți interesate, inclusiv designeri, chiriași și autorități.
    Asistă în pregătirea și organizarea documentației pentru aprobări și autorizații.
    Ajută în validarea proiectelor, identificând elemente lipsă și facilitând fluxul de informații.
    Se ocupă de scanare, încărcare și verificarea integrității documentelor legate de proiect.

    Suport Administrativ:

    Ajută la obținerea și organizarea documentelor pentru păstrarea înregistrărilor.
    Oferă suport în aspectele administrative ale obținerii aprobărilor, avizelor sau autorizațiilor.
    Ajută la depunerea și monitorizarea proceselor de aprobare sau permise.

    Raportare și Analiză:

    Contribuie la sarcini de raportare de bază privind starea proiectului și activitățile în desfășurare.
    Oferă suport în colectarea și organizarea informațiilor esențiale pentru revizuirea de către conducere.
    Asistă în menținerea înregistrărilor organizate legate de proiectele în curs.

    Rezolvarea Problemelor:

    Joacă un rol de suport în rezolvarea problemelor pe măsură ce apar în timpul execuției proiectului.

    Dorința de a învăța lucruri noi, de a explora noi domenii de lucru și de a dobândi abilități noi.

    Beneficii

    • Training-uri
    • Certificari/Atestate
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Alba Iulia, Cluj Napoca, Sibiu, Job national

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (4)