Construction Technical Project Manager CFDP

Angajator: Working4U Exclusive
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    WORKING4U EXCLUSIVE, companie specailizata in cautarea atat de noi talente in piata muncii cat si de personal pe toate nivelurile de experienta, inclusiv Middle si Top Management in vaste domenii de activitate.

    Suntem prezenti pe piata cu o echipa de consultanti profesionisti pregatiti sa asigure suportul necesar candidatilor in vederea oferirii celui mai potrivit loc de munca in functie de pregatirea profesionala si experienta acestora

    Suntem constant conectati la trendul pietei de profil, suntem permanent in conexiune cu angajatorii de top si cu noile pozitii scoase la concurs, astfel putand fi un suport in consultanta candidatilor in vederea propunerii celui mai potrivit job pentru fiecare candidat in parte.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate in domeniul Constructiilor;
    Experienta pe un rol similar in cadrul unei companii de Constructii (Project Manager, Technical Manager, etc.);
    Experienta in coordonarea de echipe in proiecte medii si mari de Infrastructura;
    Bune cunostinte privind pachetul Microsot Office si AutoCAD;
    Cunostinte Limba Engleza – Nivel Mediu;
    Permis de Conducere;
    Disponibilitate pentru relocare;
    Cunoasterea pietei locale relevante de Producatori, Furnizori si Subcontractori reprezinta un avantaj;

    Responsabilitati

    Coordonarea proiectelor de dimensiuni medii si mari de Infrastructura la nivel national
    Negocierea contractelor cu Furnizori alaturi de Departamentul Comercial
    Coordonarea si supervizarea directa a echipelor tehnice, consultantilor si a altor colaboratori implicati
    Mentinerea contactului cu Partile implicate (Parteneri, Clienti, Beneficiar) in scopul consolidarii de relatii de colaborare pe termen lung
    Monitorizarea prograsului comparativ cu obiectivele stabilite
    Redactarea de rapoarte zilnice, saptamanale si lunare privind stadiul proiectului (timp, cost, calitate, deviatii, etc.)
    Raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei in concordanta cu stadiile fizice inregistrate
    Asigurarea respectarii normelor si reglementarilor privind buna desfasurare a activitatii in santier

    Alte informatii

    Program de lucru:
    L-V, interval 08:00 - 17:00 (flexibil);
    Short Fridays;

    Pachet de Beneficii:
    Pachet salarial extrem de motivant;
    Pachet de relocare asigurat;
    Bonus lunar de santier;
    Masina de serviciu full time;
    Asigurare medicala premium;
    Abonament Bookster;
    Abonament 7 Card;
    Cursuri anuale de dezvoltare organizate de catre angajator;
    Majorari salariale anuale;
    Mediu de lucru placut, deschis, modern si dinamic;

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prima pentru relocare
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu

    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (60)