Service Engineer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile REO Medical active.

Vezi toate job-urile Service Engineer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: REO Medical
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Farmacie - Medicina
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.02.2024

    Compania REO Medical a fost înființată în 2014 cu gândul de a redefini domeniul recuperării medicale și a aborda diferit acest domeniu, atât din prisma echipamentelor oferite, cât și a colaborării cu clienții și a formării echipei de profesioniști. Echipa REO Medical și portofoliul de produse de ultimă generație a permis conturarea unei comunități în rândul clienților având astfel șansa de a crește zi de zi, de a educa și a redefini domeniul recuperării medicale.

    Cerinte

     Capacitatea de a urmari proceduri si de a relationa cu ceilalti angajati din cadrul firmei etc;
     Experienta in depanarea/ intretinerea aparaturii electronice (reprezinta un plus experienta in domeniul aparaturii medicale de reabilitare);
     Experienta in relationarea cu clientii;
     Fluenta in exprimarea;
     Studii superioare (preferabil in domeniul tehnic);
     Cunoasterea unei limbi straine (preferabil limba engleza, minim nivel mediu);
     Utilizarea la un nivel mediu Microsoft PowerPoint, Word, Excel;
     Experienta in conducerea unui autoturism.

    Responsabilitati

     Sa realizezi service-ul echipamentelor aflate in garantie si post-garantie;
     Sa instalezi si sa pui in functiune aparatura vanduta;
     Sa instruiesti personalul de specialitate (medical si tehnic) al beneficiarului;
     Sa oferi consultanta de specialitate clientilor companiei;
     Sa participi activ la realizarea target-ului de service al echipei si la atingerea obiectivelor proprii, respectand politicile companiei.

    Salariu

    5500 - 7500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament la sala sport
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu