Lacatus mecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Lacatus mecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 07.04.2024

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Profil candidat:

    Capacitatea de a sesiza defectele;
    Indemanare , precizie;
    Buna organizare si punctualitate;
    Spirit de echipa;
    Efect mobilizator in efectuarea sarcinilor;
    Viteza de reactie.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    La intrarea in schimb, impreuna cu seful de tura, va verifica starea tuturor utilajelor din punct de vedere tehnic si al protectiei muncii. Daca depisteaza defectiuni ale utilajelor, trebuie sa remedieze defectiunile constatate;
    Identifica si analizeaza natura defectiunilor aparute si cauzele care le-au generat;
    Efectueaza lucrari de reparatii, la timp si de calitate, la utilajele care se defecteaza;
    Efectueaza interventii in vederea restabilirii functionarii in parametrii stabiliti ai instalatiilor si utilajelor in cazul unor defectiuni accidentale;
    Va purta si va folosi echipamentul si materialele de protectia muncii conform normativelor in vigoare;
    Va ajuta seful de tura la ridicarea din magazie a materialelor auxiliare necesare procesului tehnologic;
    Isi va confectiona si pregati din timp piese de schimb pentru ca interventiile sa dureze cat mai putin;
    Sa cunoasca si sa foloseasca dispozitivele pentru stingerea incendiilor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Tichete de masa in valoare de 30 lei/ zi lucrata;
    Sporuri:Ore supimentare, de noapte, de weekend, de sarbatoare legala
    Asigurare medicala complexa;
    Cota de produs – 6L ulei lunar;
    Prime de sarbatori;
    Decont transport – pentru angajatorii din afara Constantei.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Constanta,