Lucrator Comercial - Subway Gara de Nord

Vezi toate job-urile Lagardère Travel Retail Romania active.

Vezi toate job-urile Lucrator Comercial - Subway Gara de Nord active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Hoteluri - Restaurante - Cafenele active pe Hipo.ro

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.04.2024

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unor noi colegi in restaurantul Subway Gara de Nord pentru pozitia de Sandwich Artist ce se va ocupa de intampinarea si servirea clientilor dar si de preparea alimentelor, mentinand standardele de siguranta in domeniul prepararii mancarii.

    Program:
    Tura 1: 06:00 - 15:00 cu o ora pauza
    Tura 2: 14:00 - 23:00 cu o ora pauza

    Competențe:
     Experienta anterioara intr-un domeniu si pe o pozitie similara – reprezinta un avantaj;
     Cursuri de Igiena alimentara si HACCP – reprezinta un avantaj.
     Calificarea nu este obligatorie.

    Soft Skills :
     Amabilitate, promptitudine;
     Dinamism si initiativa;
     Spirit de echipa;
     Flexibilitate;
     Orientare catre client;
     Implicare.

    Responsabilitati

     Asigurarea procesului de vanzare si onorararea comenzilor, in timpul standard, stabilit de Seful de Magazin;
     Pregatirea, asamblarea ingredientelor si a produselor finite conform instructiunilor oferite de Seful de magazin;
     Pastrarea cu maxima atentie a echipamentului din bucatarie in buna functionare, respectand programele de curatare si intretinere periodice;
     Participarea la aprovizionarea zilnica a unitatii;
     Insusirea si respectarea normelor si instructiunilor de protectie a muncii si PSI cat si a normelor de igiena, Siguranta Alimentara si HACCP stabilite de companie, in conformitate cu specificul activitatilor desfasurate.

    Alte informatii

    CE OFERIM

     Salariu fix – 2650 lei net;
     Crestere salariala dupa 6 luni;
     Tichete de masa – 20 lei/zi;
     Transport decontat – tura 2;
     O masa pe zi asigurata;
     Tichete cadou de Paste si Craciun;
     Un mediu profesionist, dinamic, in continua dezvoltare, cu focus pe rezultate si grija fata de oameni;
     Bonus de performanta;
     Prima pentru evenimente deosebite (casatorie, nastere copil, etc.);
     Primire calduroasa in echipa de CSR, pentru a lasa o amprenta a faptelor bune in comunitate. Ne place sa facem bine in jurul nostru!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (6)