Operator Asamblare

Vezi toate job-urile KYOCERA AVX Components (Timisoara) active.

Vezi toate job-urile Operator Asamblare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: KYOCERA AVX Components (Timisoara)
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 03.04.2024

    KYOCERA AVX Components (Timisoara) SRL provides comprehensive sensing and control solutions, for critical transportation applications, with more than 30 years of experience in Automotive Industry.
    We produce a wide range of electronic components for the automotive industry, such as:
    - acceleration pedals,
    - sensors (fluid temperature, level and pressure etc.),
    - LED technology modules,
    - electronic actuators
    - circuit boards.
    We have around 500 employees. We are active in Romania since 2012.

    Cerinte

    Studii medii;
    Cunostinte de operare calculator;
    Atentie la detalii;
    Disponibilitate program in 3 schimburi.

    Responsabilitati

    operează utilaje
    asamblează și finalizează piese,
    verifică manual și vizual calitatea și funcționalitatea pieselor,
    respectă regulile de protecție și sănătate,
    este atent la detalii și respectă instrucțiunile.

    Alte informatii

    Salariu 3520 Ron brut
    Bonus lunar de productivitate – pana la 20%;
    Tichete de masa – 30 Ron /zi lucrata – 630 Ron;
    Al 13 lea salariu;
    Tichete cadou in valoare de 500 Ron Paste si Craciun;
    Transport gratuit din Timisoara, Ictar Budint, Iosifalau, Topolovat, Izvin, Petrovaselo, Recas, Bucovat, Seceani, Sustra, Remetea Mare, Mosnita Veche, Mosnita Noua, Giroc, Dumbravita, Giarmata Vii.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (22)